معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > شش سوال نخست وزیر تایلند از مردم چیست وی از همه مردم خواسته به این سوالات پاسخ دهند


  چاپ        ارسال به دوست

خبر :

شش سوال نخست وزیر تایلند از مردم چیست وی از همه مردم خواسته به این سوالات پاسخ دهند

شش سوال نخست وزیر تایلند از مردم چیست وی از همه مردم خواسته به این سوالات پاسخ دهند سیاسون و احزاب تایلند نیزاین سوالات را چنین تعبیر کرده اند که دولت جاری قصد کنار رفتن نداشته و در قدرت باقی خواهد ماند

شش سوال چیست :
1-ایا در وضعیت فعلی کشور ایجاد حزبی جدید و روی کار اوردن سیاسون و احزابی دور فساد و با کیفیت برای شرکت در انتخابات بعدی نیاز است ؟ چرا که اگر همان چهره ها و احزاب قدیمی دوباره بر قدرت بیایند معلوم نیست که در خط مشی جاری که برای اصلاح کشور ترسیم شده حرکت خواهند کرد یا نه ؟

2-اگر سازمان اصلاحات جاری از حزبی پشتیبانی نماید با توجه به اینکه نخست وزیر در انتخابات اینده شرکت نخواهد کرد این عمل برای سازمان اصلاحات خوب است یا نه ؟

3-ایا از عملکرد دولت جاری در 3 سال گذشته راضی هستید ؟ و ایا مایل هستید این خط مشی فعلی که برای اصلاح مملکت در نظر گرفته شده باقی بماند تا سیاسون نتوانند در اینده تغییری در ان داده و تمام توان و حرکتهایشان صرف توسعه کشور شود ؟ایا با این امر راضی هستید که فعالیت دولت های اینده نباید منوط و محدود به شعارهای انتخاباتی در حوزه های خود شود و بایستی به تمامی مردم و مناطق بصورت یکسان رسیدگی گردد ؟

4-ایا با این موضوع راضی هستید که دولت های قبلی و فعلی که تشکیل شده در مقایسه باهم دولت فعلی توانسته شرایط پر از بحران و درگیری و چند دستگی سیاسی که توسط دولت های قبلی را رفع و کشور را یکپارچه نماید ؟

5-ایا دولت های قبلی که با انتخابات دموکراتیک انتخاب شده بودند توانسته بودند شفافیت خود را اثبات نموده و توان خود را در توسعه کشور صرف نمایند ؟

6-به نظر شما با درنظر گرفتن همه حقایق و تلاش های فراوانی که دولت فعلی برای اصلاح و توسعه کشور انجام داده چرا احزاب سیاسی و سیاسون در پی بی اعتبار کردن دولت فعلی و سازمان اصلاحات هستند ؟

منبع : http://englishnews.thaipbs.or.th/governors-instructed-take-peoples-answers-pms-six-questions/


٠٧:٠٢ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٩٠٥٥٤    /    تعداد نمایش : ٤٣٠خروج
وزارت امورخارجه | تماس با ما | Visa Application | ساعات کار | Working Hours | Contact us