معرفی سفیر یا نمایندگی
اطلاعیه ها
دیدار آقای محسن محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در تایلند با معاون دبیرکل سازمان ملل متحد

مصاحبه جناب آقای محمدی سفیر کشورمان در تایلند با مجله The Bigchilli
گالری تصاویر
پيوند هاي مهم
 
 

 

اداره كل ارزيابي و نظارت وزارت امور خارجه
امروز: چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ |
سي و ششمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم
سفیر محترم کشورمان در تایلند با معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی اسکاپ دیدار و گفتگو کرد.
مصاحبه جناب آقای محمدی سفیر کشورمان در تایلند با مجله The Bigchilli
نمايشگاه بين المللي گردشگري وصنايع وابسته تنها رويداد رسمي نمايشگاهي کشورمان در حوزه صنعت گردشگري و هتل داري است که در تقويم سازمان جهاني گردشگري UNWTO به ثبت رسيده و مورد تأييد و توجه سازمان مذکور است . هرساله اسامي شرکت کنندگان در اين نمايشگاه از سوي برگزارکننده در اختيار UNWTO قرار ميگيرد و حضور در آن به عنوان يک رکورد از سوي سازمان فوق الذکر در سوابق شرکت کنندگان ثبت ميشود. بعلاوه اين نمايشگاه تنها نمايشگاه در حوزه صنعت گردشگري و هتل داري در تهران است که مجوز قانوني سازمان توسعه تجارت را دارا ميباشد.
چهاردهمین جشنواره شیخ بهایی 6 و 7 دی ماه مصادف با 27 و 28 دسامبر 2018
The fund of Cultural Workshop Tour of Today Iran will be held in Iran from 28 January to 06 February.
هیئت اعزامی کشورمان ضمن حضور در این اجلاس، بیانیه کشورمان را نیز قرائت کرد.
Chronology of Mossads program in 2018 to overturn the JCPOA
در چارچوب اجرای قرارداد انتقال محکومان میان ایران و تایلند، 43 نفر زندانی ایرانی امروز و فردا ( پنجشنبه و جمعه -10و 11 آبان ماه) از بانکوک به تهران منتقل می شوند.
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از سفری دو روزه به مسکو و بروکسل به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات مربوط به اجرای برجام، دقایقی پیش به تهران بازگشت.
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه که برای دیدار دوجانبه فنلاند به سر می برد، امروز سه شنبه با آقای ماتی آنتونن قائم مقام وزارت امور خارجه، خانم آنه سیپی راینن معاون امور سیاسی وزارت امور خارجه و آقای پرتی سالولاینن معاون کمیته امور خارجی پارلمان و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران دیدار و گفتگو کرد.
" در کنار همتایان روس و ترک خود به منظور پیشبرد کمیته قانون اساسی سوریه برای حل بحران این کشور در ژنو هستم. ما همیشه بر یک راه حل سیاسی که سوری باشد و توسط خود سوری ها هدایت شود تاکید کردیم.
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه به عنوان ضامنین فرمت آستانه، نشستی سه جانبه و مشورتی را با آقای استفان دمیستورا فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه در ژنو مورخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ ( ۲۷ آذر ۱۳۹۷) برگزار کردند.
رایزنی های جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در خصوص تامین امنیت بین المللی اطلاعات در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ در تهران برگزار شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه: گفتگوی نماینده آمریکا در گروه اقدام ایران با معاون سیاسی وزیر امور خارجه مربوط به آخرین جلسه کمیسیون مشترک برجام در وین پیش از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای است.
ابتدا نتانیاهو می آید و کنار کارخانه ساخت بمب اتمی می ایستد و ایران را تهدید به نابودی می کند. حالا هم خیلی راحت درباره موشک های تهاجمی خود به گزاف لاف می زند که برد آن می تواند به هر جایی برسد.
نشست سه جانبه مذاکره کنندگان ارشد کشورهای ضامن روند آستانه، با مشارکت دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در امور ویژه سیاسی، نماینده ویژه پوتین در امور سوریه و معاون وزیر خارجه ترکیه و هیات های همراه شامگاه دوشنبه در ژنو برگزار شد.
قاسمی: دکتر محمد جواد ظریف فردا سه شنبه برای شرکت در نشست مشورتی سه جانبه در خصوص کمیته قانون اساسی سوریه با حضور وزرای امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه و نیز نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه به ژنو سفر می کند.
وزارت امورخارجه | تماس با ما | ساعات کار